Serdecznie witamy na stronie derm.com! Mamy nadzieję, że znajdziesz tu odpowiedź na nurtujące Cię kwestie i dołączysz do grona naszych czytelników! Stworzyliśmy to miejsce właśnie po to, aby dzielić się naszą wiedzą o problemach dermatologicznych.
Zagadnienia związane ze zdrowiem i urodą od wielu lat stanowią naszą największą pasję. Dlatego wciąż zgłębiamy dziedziny takie, jak kosmetologia, dermatologia czy medycyna estetyczna.

Kim jesteśmy?

DERM.com.pl - autorzyParą przyjaciół, która miała wspólne marzenie – założyć bloga. Początkowo miała to być to sama tematyka lifestylowa oraz beauty. Jednak w pracy na co dzień stykamy się z wieloma ludzkimi problemami, co sprawiło, że postanowiliśmy poszerzyć tematykę bloga o przeróżne zagadnienia dermatologiczne. Chcemy rozpowszechniać użyteczną wiedzę, by osoby borykające się z dolegliwościami skórnymi wiedziały, gdzie znaleźć wyjście.

  • Ania – rocznik 1983. Z wykształcenia i zamiłowania kosmetolog. Pracuje w jednej z renomowanych klinik. W wolnym czasie lubi podróżować.
  • Michał – rocznik 1981. Ukończył studia medyczne, obecnie jest w trakcie specjalizacji z dermatologii. Śledzi wszelkie nowinki dotyczące dermatologii i medycyny estetycznej. Gdy ma więcej czasu, spędza go w gronie przyjaciół lub nadrabia oglądanie filmowych zaległości :)

Jeśli masz do nas jakieś pytania, zapraszamy do zakładki ”Kontakt”.